ASEL GROUP


Asel Group 1977 yılında, ithalat, pazarlama, mühendislik ve müteahhitlik sektörlerinde faaliyet göstermek amacıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde kurulmuştur. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde beyaz eşya, küçük ev aletleri, ev elektroniği, su şartlandırma sistemleri , ısıtma-soğutma-havalandırma sistemleri, yenilenebilir enerji sistemleri merkezi ısıtma sistemleri, otomotiv, bilişim ve enerji sektöründe kalite yönetimini güçlendirerek müşterilerine en üst düzeyde hizmet sunmaktadır.

Asel Group kurulduğundan bu tarihe kadar, yeni iş imkânları yaratmakta ve insan kaynaklarına verdiği önemle çalışanlarının donanımını arttırmaktadır. Uzman kadrosuyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş ve bu konuda yapılan işin kalitesinden taviz vermeden yıllar boyunca pazardaki haklı liderlik konumunu elde etmiş ve halen devam ettirmektedir.

ASEL GROUP, sektörde ve hizmet verdikleri alanlarda sektör etik değerlerine bağlı ciddi, güvenilir ve lider firmalardan biri olmaya devam etmektedir.

image

Vizyon

Ülkemiz için yeni iş ve yaşam alanları üreten ve bu özelliği ile de öncelikle tercih edilen bir kurum olmaktır.

image

Misyon

Standartları değiştiren proje anlayışıyla Asel Group, pek çok farklı alanda yaşam projeleri gerçekleştirmeyi hedeflemiştir.

image

Kalite Politikası

Asel Group, müşterilerine güvenilir ve ileri teknoloji ile çalışan güç elektroniği ürünlerini rekabetçi fiyatlarla sunmayı Kalite Politikası olarak kabul etmiştir.

Asel Group 1977 yılında, ithalat, pazarlama, mühendislik ve müteahhitlik sektörlerinde faaliyet göstermek amacıyla Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde kurulmuştur.